ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

Доставка замовлення по Україні здійснюється за коштами кур’єрської служби доставки «Нова Пошта». Наявність відділень «Нової Пошти» у вашому місті ви можете подивитися тут . Термін доставки замовлення – протягом 1-3 днів з моменту отримання замовлення, за умови наявності замовлених товарів на складі. Термін доставки замовлення відсутніх товарів додатково уточнюється у менеджера.

ДОСТАВКА ПРОВОДИТЬСЯ ДО СКЛАДУ КУР’ЄРСЬКОЇ СЛУЖБИ «НОВА ПОШТА» У ВАШОМУ МІСТІ.

Доставка замовлень по Україні – згідно розцінок кур’єрської служби «Нова Пошта».

Оплатити замовлений товар ви можете як при отриманні, так і попередньо на карту Приват Банку. У тому випадку, якщо ви оплачуєте при отриманні, то служба «Нова Пошта» бере комісію 29 грн. + 2% від суми за послугу «Повернення грошей».

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

Оплата за замовлення можлива наступними варіантами оплати:

1. “Післяплата” або оплата при отриманні замовлення
Оплату за замовлення при цьому ви можете зробити безпосередньо в офісі кур’єрської служби при отриманні замовлення.

Послуга прийняття оплати “післяплатою” – платна.
Вартість послуги оплати “післяплатою” – 21 грн. + 2% від суми замовлення.

Звертаємо вашу увагу на те, що:

2. Варіант оплати замовлення – “Передоплата”

Попередню оплату можна провести на рахунок банківської карти Приватбанку

Для уточнення умов і реквізитів попередньої оплати – прохання вказати це питання в додаткової інформації при оформленні замовлення.[/su_tab]

ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ

Оскільки частина продукції ModaForYou відноситься до класу товарів, які згідно з чинним законодавством України, не підлягають поверненню або обміну після їх покупки, то нами була вироблена більш лояльна система відносини з клієнтами, яка залишає за покупцем право вибору товару, за умови, що покупець згоден на умови повернення і оплату додаткових витрат в процесі доставки і логістики товару, що повертається.

Повернення грошей за товар здійснюється тільки за умови повернення непошкодженого товару в непошкодженій упаковці.

Послуга повернення товару – безкоштовна, але з оплатою послуг кур’єрської служби з пересилання повернення. Тобто, вам повертається повна сума грошей оплачена вами за товар за вирахуванням витрат на доставку назад вороття.

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ

Повернення грошей проводиться на карту Приватбанк після отримання товару, що повертається.

Повернення товару здійснюється через транспортну компанію «Нова Пошта».

Послугу доставки повернення (близько 24 грн.) Оплачує відправник. Якщо відправник не сплатив послугу доставки повернення – сума за доставку буде вирахувана із загальної платежу, що повертається.

Після відправки повернення, потрібно обов’язково повідомити нам номер товарно-транспортної накладної посилки. Інакше, ми не зможемо оперативно отримати повернення і повернути гроші.

Товар повинен бути повернутий у первісному вигляді, без пошкоджень, забруднень і в непошкодженій упаковці.

Ми отримуємо посилку з поверненням, звіряємо кількість і якість товару. Якщо ушкоджень і претензій до товару і упаковці немає – ми виплачуємо затверджену в процесі повернення суму грошей за повернутий товар.

Повернення грошей здійснюється протягом 3 днів після отримання нами повернення на складі Нової пошти.

УВАГА. Товар, що відноситься до категорій товарів, що не підлягають поверненню згідно із законодавством України, приймається до повернення тільки протягом 2-х діб з моменту отримання вами замовлення.
За цей термін (дві доби) вам необхідно здійснити повернення через кур’єрську службу Нова пошта і повідомити нам номер декларації (номер посилки) про відправку. Витрати на пересилку товару оплачуються клієнтом при відправці повернення.

Більш тривалий термін повернення товару класифікується як використання товару і такий товар до поверненню не приймається. [/su_tab][/su_tabs]